Україномовний гід в Стокгольмі

Вітаю!

Мене звуть Марія, я гід в Стокгольмі, хоча народилася та виросла в Києві.

Моя справа починалося як улюблене хобі - блог, в якому я ділилися з читачами своїми tips and tricks про найцікавіші місця Швеції і бюджетних способах подорожувати Скандинавією. І дуже скоро до мене почали звертатися з проханнями показати місто.

Я отримала професійну освіту в галузі туризму, стала гідом і почала відкривати Стокгольм для інших. Я дуже люблю це місто і мені шкода, коли людям здається що в Стокгольмі крім Гамла Стану та музеїв «Скансен» і «Васа» дивитися нема чого. Тому я і створила цей проект!

МОЯ МЕТА:

Моя мета - зробити Стокгольм доступним і цікавим для всіх!

→ Я придумала серію авторських прогулянок "Весь Стокгольм". Це моя авторська програма екскурсій де показую різні грані різних районів цього міста! Адже Стокгольм - це більше ніж просто Старе Місто!

→ Щоб зробити екскурсія доступними для всіх, з 2017 року крім індивідуальних я проводжу ще й відкриті групові екскурсії з ціною 150 крон (це менше 16 євро) за квиток. Розклад цих прогулянок завжди на головній сторінці сайту stockholm-tours.com

→ У блозі та в інстаграме @stockholm_mania продовжую ділитися історіями і аспектами життя в Стокгольмі, щоб зробити його ближче кожному

Наразі описи більшості із моїх екскурсій доступні російською мовою бо на жаль запитів на проведення прогулянок українською дуже і дуже мало. Але сподіваюся що із часом це зміниться!